top of page
Soyut Şekilleri
ARCHLineXP_logo_Gray_1200px.png

Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri

ARCHLine.XP 2022, programla çalışma şeklinizi geliştirir. Kullanıcı arayüzü daha basit ve kullanışlı hale geldi.

Tasarım Merkezi yeni düzeni

ARCHLine.XP'deki Tasarım Merkezi, ihtiyacınız olan nesneye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Yeni düzen, bir kategorideki tüm öğeleri aynı anda gösterir. Tasarım Merkezi'nin kapladığı alanın genişliğini azaltırsanız, sağdaki öğe listesi kaybolur ve önceden bilinen moda geri döner.


Bir kategorideki tüm öğeleri gösterir Önceki bilenen mod


Program Açılış Ekranı

Açılış ekranı, son açılan dosyalara, yeni proje başlatmaya ve çevrimiçi bilgi tabanına kolay erişim sağlar. Bu ekran, ARCHLine.XP ile çalışmaya başlamak istediğiniz yolu seçmenizi sağlar.

Hazır şablon veya özelleştirilmiş bir şablonla yeni bir proje başlatabilir veya daha önce açılmış veya yeni açılmış projeler üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz.Özellikler : 

  • Son projeler: ARCHLine.XP ile daha önce açtığınız tüm projeleri bulabilirsiniz. Ön izlemeyi görmek için fareyi bir projenin üzerine getirin.

  • Sabitleme: Kolay erişim için çalıştığınız projelerinizi sabitleyebilirsiniz. Bu sayede çalıştığınız projelere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Açılış ekranından silme: Proje adının yanındaki sarı - işaretine tıklayarak projeyi listeden kaldırabilirsiniz.

  • Örnek projeler: ARCHLine.XP ile neler yapabileceğinizi kontrol edebileceğiniz bazı örnek projeler sunuyoruz. Ayrıca, eksiksiz bir projede farklı işlevleri test edebilirsiniz.

  • Başlangıç rehberi: ARCHLine.XP ‘yi kolayca öğrenmenize yardımcı olacak eğitim videolarından oluşan bir koleksiyon açar. 

  • Yenilikler: Bilgi tabanımızda ARCHLine.XP ‘nin tüm yeni özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, bilgi tabanımızda ARCHLine.XP hakkında bir bilgi deposu bulabilirsiniz.

  • Çıkış: Bu buton ile ARCHLine.XP ‘yi kapatabilirsiniz.

Durum çubuğu

Durum çubuğu, şeridi, araç çubuklarını ve panelleri gizleyerek çizim alanını en üst düzeye çıkarmak için yeni Temiz Ekran seçeneği içerir. Temiz ekran, Hızlı Erişim araç çubuğunu ve durum çubuğunu gizlemez.Polar takibi

Önceden tanımlanmış Artımlı açı kümeleriyle genişletildi. Ön ayarlı açılar, 360° daireyi eşit şekilde böler.Görünüm sekmeleri

Görünüm sekmeleri, minimum alan miktarında tüm görünümlere erişim sağlar. Her görünümün kendi sekmesi vardır. Etkinleştirmek için bir sekmeye sol tıklayın. Görünüm sekmeleri, Şerit çubuğunun altında yer alır.ARCHLine.XP'de oturum açın

ARCHLine.XP'yi her yerden kullanmak için oturum açın. ARCHLine.XP ile ilişkilendirdiğiniz iş veya okul hesabınızla kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. ARCHLine.XP, oturum açtığınız sürece etkin durumda kalır.İki seçenekli ARCHLine.XP LT sürümü

ARCHLine.XP LT sürümü iki tür Şerit menü düzeni sunar: Klasik, AutoCAD LT veya ZWCAD/GStar kullanıcıları için daha tanıdık olabilir.ARCHLineXP_logo_white_blue_GatewayBIM.png

+90 533 220 09 25
info@archlinexp.com.tr

  • Youtube
  • LinkedIn
  • Instagram

Kızılırmak Mah. 1443.Cad
1071 Usta Plaza No: 25B/8 Çankaya/ANKARA

bottom of page