top of page
Modern yapı
Archline_PROFESSIONAL.png

2.850€ + KDV

(Kalıcı Lisans)

Archline_PROFESSIONAL.png

Ne Sunuyoruz?

ARCHLine.XP, disiplinler arası koordinasyonlu ve hesaplanabilir yapı modelleri oluşturmak için araçlar sağlayan, tamamen entegre bir Open BIM ara yüzü ile donatılmış mimari tasarım yazılımıdır.

ARCHLine.XP’de kat planları, kesitler ve cepheler gibi her bileşen tek bir modeldedir ve projeleriniz tamamen birbirleri ile koordinelidir. Projenizde yaptığınız her değişiklik plan, kesit ve 3B modelde otomatik olarak güncellenir.

ARCHLine.XP ile kat planları, kesitler, cephe görünümleri, perspektif görünümler, inşaat detayları, baskı düzenleri, metrajlar, excel raporları, görselleştirmeler, fotoğraf ekleri ve hatta animasyonlar oluşturabilirsiniz.

archlinexp-moretti-krisztina-harosi-vista4-fhd-signed1.jpg
Dış Cephe Render

ARCHLine.XP ile Mimari Tasarım

ARCHLine.XP ile mimari bir projeye ait duvarlar, kolonlar, kirişler, kapı-pencereler, çatılar, merdivenler, rampalar, korkuluklar, odalar vb. gibi model öğeleri 3B geometriye sahiptir.

 

Çatılar, korkuluklar ve merdivenler gibi karmaşık yapı detaylarını ayarlarsınız. Nesnelerinizi ekleyerek istediğiniz zaman gruplayabilirsiniz. 2B veya 3B çiziminize açıklamalar ekleyip projenizi biçimlendirilmiş bir şekilde gönderebilmek için özel çizim düzeni oluşturabilirsiniz.

ARCHLine.XP ile İç Mimari Tasarım

Yapacağınız tasarımınız için kat planı tasarlamaya başlayın ve fotogerçekçi işleme ile bitirin.

Yeni başlayan kullanıcılardan ileri düzey kullanıcılara kadar eğitim videoları mevcuttur. Bu eğitim videoları sayesinde çok kısa sürede çok yol alırsınız.

ARCHLine.XP İç mimari mobilya, m
utfak, banyo ve yaşam alanlarının tasarımı için hepsi bir arada bir araç sunar. 

Sipos_Anett_ARCHLineXP_2023_Render_1.jpg

Google Maps Uyumluluğu

ARCHLine.XP ile müşterilerinize, projelerinin nasıl görüneceğini 3 boyutlu simüle etmenin yanısıra projenin yapılacağı konum üzerinde de simüle ederek eşsiz bir deneyim sunarsınız. 

ARCHline.XP, bir 3B arazi modelini doğrudan Google Haritalar'dan içe aktarma olanağı sayesinde, tasarlanan binayı gerçekte inşa edileceği yere yerleştirmeyi mümkün kılar.

Nokta Bulutları (Point Clouds)

Nokta bulutu, oda veya tüm bina gibi mevcut yapıların 3B temsillerini sağlar. Noktaları duvarlar, zeminler, kapılar ve pencereler gibi model öğelerine dönüştürebilirsiniz.

Uyumluluk.png

BIM Araçları ve Dosya Format Uyumluluğu

ARCHLine.XP'yi kullanarak .RVT, .RFA dosya türlerini içe aktarabilir ve görüntüleyebilirsiniz. .RFA nesneleri, nesneyle ilgili BIM parametrelerini taşır, bu nedenle bloklarla çalışmak yerine akıllı bina bileşenleriyle çalışırsınız.

Çeşitli 2B ve 3B formatlardaki dosyaları içe ve dışa aktarma özelliği mevcuttur. DWG, IFC, SKP, OBJ, RVT ve çok daha fazlası... 3D Warehouse'dan 3D modeller indirebilirsiniz.

ARCHLineXP_logo_white_blue_GatewayBIM.png

+90 533 220 09 25
info@archlinexp.com.tr

  • Youtube
  • LinkedIn
  • Instagram

Kızılırmak Mah. 1443.Cad
1071 Usta Plaza No: 25B/8 Çankaya/ANKARA

bottom of page